אודות המפעל

לורן מערכות מידע בע"מ, בית תוכנה המתמחה בפיתוח בסביבת מיקרוסופט. אנו עוסקים בפיתוח מערכות מידע לסביבות רבות משתמשים מאז 1993.

החברה מתמחה בפיתוח על פי דרישה ומעניקה ללקוחות פתרון מלא כולל: הגדרת דרישות, אפיון, פיתוח, בקרת איכות, הטמעה, סיוע בהחדרת הטכנולוגיות ותחזוקה לאורך זמן.

 

חברת לורן רואה עצמה חלק בלתי נפרד מן הלקוח ולא כגוף חיצוני ובכך ייחודה. בראש ובראשונה המחויבות שלנו הנה למקצועיות, שרות מלא המלווה את הלקוח ועמידה בלוחות זמנים ותקציבים.

החברה הוקמה על ידי דני מלכי, בוגר למדעים במתמטיקה ומדעי המחשב  , המוביל את מערך הניהול הפיתוח והשירות בלורן מזה 16 שנה, וחשוב מכך מעורב, עד היום,  באופן אישי בכל פרויקט.

 

הלקוחות שלנו נותנים בנו אמון למעלה מ- 15 שנה בזכות פיתוח התוכנה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ההתבססות על חוד החנית של הטכנולוגיה, הגמישות המרבית וזמני התגובה המהירים במיוחד וההקפדה הבלתי מתפשרת על עמידה בלוחות זמנים ובתקציבים.

 

אנו עוסקים בייעוץ טכנולוגי ובמתן פתרונות המבוססים על פיתוח תוכנה המותאמת לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. בתהליך זה אנו מלווים אתכם משלב הגדרת הדרישות,האפיון והפיתוח ועד להטמעה ותחזוקה שוטפת של המערכות בארגון.

 בבין לקוחותינו: תנובה, תפן, טלדור ועוד 


פרטי החברה
שם החברה
לורן מערכות
כתובת
התע"ש 20, בית הפעמון, כפר סבא, ת.ד. 44425
איש קשר
דניאל וקס
טלפון
09-7438866
טלפון נוסף
0528202031
פקס
153-522-457561
אימייל
danielw@loren.co.il

צור קשר דרך האתר

חדשות המפעל